Farnosť Stará Bystrica
Ak sa niekedy stanem svätou- určite budem sväticou temnoty. Budem nepretržite chýbať v nebi, aby som zasvietila svetlo tým,
ktorí sú na zemi v temnote.
Matka Tereza

Miništrantský futbalový turnaj

Na konci februára sa naši miništranti zúčastnili miništrantského futbalového turnaja. Tento rok sa už písal tretí ročník. Pred rokom sme sa všetci stretli v Starej Bystrici a 2 roky predtým v Turčianskych Tepliciach. 

Wadowice

Ešte na konci januára sa naši koledníci vybrali na výlet do Poľska. Minulý rok mala veľký úspech návšteva podtatranského Zakopaného, tento rok sme sa pobrali ešte ďalej na sever a navštívili sme Wadowice a okolie. 

eRko ples

22. januára sme sa i my, eRko animátorky našej farnosti, zúčastnili špeciálneho narodeninového eRko plesu v Krásne nad Kysucou. Oblastné centrum Čadca totiž tento rok oslavuje 20. výročie svojho založenia. 

Kňazská rekolekcia v našej farnosti

Krásna slávnosť v kruhu dvadsiatky kňazov sa nevidí každý deň. Tí, ktorí boli prítomní, odchádzali povzbudení a s pocitom zadosťučinenia.

Dobrá novina 2015

Ďakujeme všetkým zúčastneným, ktorí sa i tento rok zapojili do koledovania Dobrej noviny. 

Požehnanie z jasličiek 2015

Na sviatok Narodenia Pána sa v našom farskom kostole uskutočnilo podujatie "Požehnanie z jasličiek". Už druhý rok sme tento krásny sviatok spolu oslávili piesňami, tancami a scénkami v podaní detí i dospelých. 

Adventné večery

Od druhej adventnej soboty sa v našej farnosti začala púť „Adventných večerov“. Slová, ktoré na našej prvej prednáške odzneli sa odvíjali od témy: „Spoveď, cesta ku šťastiu.“           

Sviatosť birmovania 2015

Dotkol sa nás Duch Svätý a dal nám tie najdokonalejšie dary. Je len na nás ako ich využijeme :-)

Žime z lásky svojich rodičov

Opäť po roku naša farnosť prežila krásny víkend, ktorý sa niesol v duchu hodovej slávnosti. Sú dni, kedy nás príde do kostola akosi viac a všetci sa cítime ako jedna veľká rodina. 

Púť do Rajeckej Lesnej

Pútnicke miesto ožíva spevom kňazov a modlitbou sv. ruženca. 

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Michalské zvony 5.

Stiahni

Michalské zvony 4.

Stiahni

Michalské zvony 3.

Stiahni

Michalské zvony 2.

Stiahni

Michalské zvony 1.

Stiahni

Informácie

Mali by ste navštíviť

Farnosť Stará Bystrica 2011
Powered by Sincerus CMS