Farnosť Stará Bystrica
Ak sa niekedy stanem svätou- určite budem sväticou temnoty. Budem nepretržite chýbať v nebi, aby som zasvietila svetlo tým,
ktorí sú na zemi v temnote.
Matka Tereza

Farské vianočné divadielko

Hoci je len začiatok novembra, myslíme už aj na vianočné sviatky a pripravujeme opäť Požehnanie z jasličiek – teda koncert na Božie narodenie.

Chceli by sme, aby sa tento rok počas Vianoc okrem iných ukázali aj nádejní divadelníci z našej farnosti, a preto sme pre všetky deti – malé aj veľké, dievčatá aj chlapcov, ktoré by chceli účinkovať vo Vianočnom divadle našej farnosti, pripravili stretnutie, ktoré sa konalo prvýkrát v utorok 7. novembra 2017 v Čajke. Našlo sa niekoľko  dobrodruhov, ktorí sa na to dali a s nadšením prišli na zoznamovacie stretko. Zahrali sme sa spoločne pantomímu a pripravili sme si svoj motivačný plagát, na ktorom je zobrazený strom. Ten by mal do Vianoc byť zaplnený množstvom zážitkov, obrázkov, aktivít a samozrejme divadelných scén, ktoré spoločne budeme prežívať a vytvárať.  Ďakujeme deťom a rodičom, ktorí prišli a priniesli so sebou odhodlanie, vieru, že to spoločne dokážeme a najmä nadšenie pre malé divadielko!

Farnosť Stará Bystrica 2011
Powered by Sincerus CMS